Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze Mistrzostwa Polski 6R → Warszawa 2021



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 0 Przemysław Kruk Warszawa
2 Bojano Łukasz Guzowski 2 vs 3 Robert Sekuła Lublin
3 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 3 vs 2 Grzegorz Nakonieczny Lublin
4 Warszawa Jarosław Kowalski 3 vs 0 Wojciech Przyłucki Warszawa
5 Wrocław Grzegorz Hołysz 3 vs 1 Marcin Pieniek Warszawa
6 Wrocław Casimiro Licciardi 3 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
7 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 0 Marcin Pieniek Warszawa
8 Kraków Jason Wright 3 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
9 Bobrowniki Ariel Trębocha 3 vs 0 Casimiro Licciardi Wrocław
10 Warszawa Jarosław Kowalski 2 vs 3 Grzegorz Nakonieczny Lublin
11 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 3 vs 0 Wojciech Przyłucki Warszawa
12 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 0 Grzegorz Hołysz Wrocław
13 Bojano Łukasz Guzowski 0 vs 3 Przemysław Kruk Warszawa
14 Katowice Jacek Wrzos 3 vs 1 Krzysztof Czapnik Gąsawy Plebańskie
15 Kraków Jakub Chromy 3 vs 0 Jerzy Sroka Lubatowa
16 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 1 Izabela Łącka Sosnowiec
17 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 0 Robert Sekuła Lublin
18 Lublin Piotr Murat 3 vs 1 Ewelina Piślewska Warszawa
19 Warszawa Marcin Bek 3 vs 1 Witold Żarowski Warszawa
20 Bobrowniki Ariel Trębocha 3 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
21 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 0 Jerzy Sroka Lubatowa
22 Kraków Jason Wright 3 vs 0 Casimiro Licciardi Wrocław
23 Zielona Góra Mateusz Baranowski 3 vs 0 Ewelina Piślewska Warszawa
24 Kraków Jakub Chromy 3 vs 0 Izabela Łącka Sosnowiec
25 Radom Bartosz Utkowski 3 vs 0 Witold Żarowski Warszawa
26 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 1 Krzysztof Czapnik Gąsawy Plebańskie
27 Radom Bartosz Utkowski 0 vs 3 Marcin Bek Warszawa
28 Lublin Robert Sekuła 0 vs 3 Przemysław Kruk Warszawa
29 Lublin Grzegorz Nakonieczny 3 vs 2 Wojciech Przyłucki Warszawa
30 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 0 Jacek Wrzos Katowice
31 Warszawa Jarosław Kowalski 3 vs 1 Krzysztof Drążkiewicz Wrocław
32 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 1 Łukasz Guzowski Bojano
33 Zielona Góra Mateusz Baranowski 3 vs 2 Piotr Murat Lublin
34 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 1 Jakub Chromy Kraków
35 Lubatowa Jerzy Sroka 1 vs 3 Izabela Łącka Sosnowiec
36 Kraków Jason Wright 1 vs 3 Ariel Trębocha Bobrowniki
37 Radom Bartosz Utkowski 0 vs 4 Marcin Nitschke Zielona Góra
38 Bobrowniki Ariel Trębocha 4 vs 0 Grzegorz Hołysz Wrocław
39 Warszawa Przemysław Kruk 1 vs 4 Paweł Rogoza Szczecin
40 Warszawa Marcin Bek 1 vs 4 Jason Wright Kraków
41 Kraków Jakub Chromy 3 vs 4 Jarosław Kowalski Warszawa
42 Warszawa Daniel Holoyda 4 vs 0 Piotr Murat Lublin
43 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 0 Krzysztof Drążkiewicz Wrocław
44 Katowice Jacek Wrzos 1 vs 4 Michał Kotiuk Lublin
45 Warszawa Daniel Holoyda 4 vs 2 Jarosław Kowalski Warszawa
46 Bobrowniki Ariel Trębocha 2 vs 4 Marcin Nitschke Zielona Góra
47 Kraków Jason Wright 1 vs 4 Paweł Rogoza Szczecin
48 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 1 Michał Kotiuk Lublin
49 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 4 Paweł Rogoza Szczecin
50 Zielona Góra Marcin Nitschke 4 vs 1 Mateusz Baranowski Zielona Góra
51 Szczecin Paweł Rogoza 4 vs 3 Marcin Nitschke Zielona Góra

© PZSiBA 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :