Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze Mistrzostwa Polski 40+ → Lublin 2022



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Warszawa Jarosław Kowalski 2 vs 0 Aleksandra Wojtecka Warszawa
2 Lubartów Marek Kułago 0 vs 2 Dariusz Wiśniewski Kalisz
3 Lublin Piotr Murat 2 vs 0 Robert Ratajski Kalisz
4 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 2 Maciej Grzegorz Lesiak Warszawa
5 Wrocław Jarosław Kalinowski 2 vs 0 Krzysztof Bujak Lublin
6 Kraków Jason Wright 2 vs 0 Ernest Chodanionek Zgorzelec
7 Warszawa Adam Polak 2 vs 0 Piotr Buczek Krosno
8 Bojano Łukasz Guzowski 2 vs 1 Krzysztof Majkowski Warszawa
9 Warszawa Marcin Bek 2 vs 0 Jarosław Czarniecki Zamość
10 Lublin Kamil Szubarczyk 1 vs 2 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
11 Warszawa Ewelina Piślewska 0 vs 2 Karol Misiak Warszawa
12 Krosno Paweł Gładysz 2 vs 0 Jerzy Sroka Lubatowa
13 Wrocław Marek Zubrzycki 2 vs 0 Piotr Koszel Zamość
14 Lublin Andrzej Cieślak 2 vs 1 Zenon Banaś Leszno
15 Warszawa Jarosław Kowalski 2 vs 0 Dariusz Wiśniewski Kalisz
16 Lubartów Marek Kułago 2 vs 1 Aleksandra Wojtecka Warszawa
17 Lublin Grzegorz Nakonieczny 2 vs 0 Robert Ratajski Kalisz
18 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 1 vs 2 Krzysztof Bujak Lublin
19 Wrocław Jarosław Kalinowski 1 vs 2 Maciej Grzegorz Lesiak Warszawa
20 Kraków Jason Wright 2 vs 0 Piotr Buczek Krosno
21 Warszawa Adam Polak 2 vs 1 Ernest Chodanionek Zgorzelec
22 Bojano Łukasz Guzowski 2 vs 0 Robert Sekuła Lublin
23 Warszawa Marcin Bek 2 vs 0 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
24 Lublin Kamil Szubarczyk 1 vs 2 Jarosław Czarniecki Zamość
25 Warszawa Ewelina Piślewska 0 vs 2 Jerzy Sroka Lubatowa
26 Krosno Paweł Gładysz 2 vs 0 Karol Misiak Warszawa
27 Wrocław Marek Zubrzycki 2 vs 0 Zenon Banaś Leszno
28 Lublin Andrzej Cieślak 2 vs 0 Piotr Koszel Zamość
29 Warszawa Jarosław Kowalski 2 vs 0 Marek Kułago Lubartów
30 Kalisz Dariusz Wiśniewski 2 vs 1 Aleksandra Wojtecka Warszawa
31 Lublin Piotr Murat 2 vs 1 Grzegorz Nakonieczny Lublin
32 Lubatowa Jerzy Sroka 1 vs 2 Karol Misiak Warszawa
33 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 2 Jarosław Kalinowski Wrocław
34 Lublin Krzysztof Bujak 1 vs 2 Maciej Grzegorz Lesiak Warszawa
35 Kraków Jason Wright 2 vs 0 Adam Polak Warszawa
36 Krosno Piotr Buczek 0 vs 2 Ernest Chodanionek Zgorzelec
37 Leszno Zenon Banaś 2 vs 0 Piotr Koszel Zamość
38 Lublin Robert Sekuła 1 vs 2 Krzysztof Majkowski Warszawa
39 Warszawa Marcin Bek 2 vs 0 Kamil Szubarczyk Lublin
40 Wrocław Wiktor Rzeżuchowski 2 vs 1 Jarosław Czarniecki Zamość
41 Warszawa Ewelina Piślewska 1 vs 2 Paweł Gładysz Krosno
42 Wrocław Marek Zubrzycki 1 vs 2 Andrzej Cieślak Lublin
43 Kraków Jason Wright 3 vs 0 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
44 Wrocław Jarosław Kalinowski 1 vs 3 Andrzej Cieślak Lublin
45 Bojano Łukasz Guzowski 3 vs 1 Grzegorz Nakonieczny Lublin
46 Kalisz Dariusz Wiśniewski 3 vs 2 Paweł Gładysz Krosno
47 Warszawa Marcin Bek 3 vs 0 Karol Misiak Warszawa
48 Warszawa Krzysztof Majkowski 1 vs 3 Jarosław Kowalski Warszawa
49 Warszawa Adam Polak 3 vs 2 Piotr Murat Lublin
50 Warszawa Maciej Grzegorz Lesiak 0 vs 3 Marek Zubrzycki Wrocław
51 Bojano Łukasz Guzowski 2 vs 3 Dariusz Wiśniewski Kalisz
52 Warszawa Marcin Bek 3 vs 2 Adam Polak Warszawa
53 Wrocław Marek Zubrzycki 1 vs 3 Jarosław Kowalski Warszawa
54 Kraków Jason Wright 3 vs 0 Andrzej Cieślak Lublin
55 Kraków Jason Wright 3 vs 0 Dariusz Wiśniewski Kalisz
56 Warszawa Marcin Bek 2 vs 3 Jarosław Kowalski Warszawa
57 Kraków Jason Wright 3 vs 4 Jarosław Kowalski Warszawa

© PZSiBA 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :