Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze Mistrzostwa Polski 6R → Lwówek 2022



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Poznań Wojciech Ptak 1 vs 3 Robert Pędziwiatr Lwówek
2 Warszawa Marcin Pieniek 3 vs 0 Aleksander Kowalski Poznań
3 Zielona Góra Mateusz Baranowski 3 vs 0 Waldemar Manyś Brody
4 Lwówek Marcin Karłyk 3 vs 1 Piotr Kapczyński Wolsztyn
5 Lwówek Marcin Karłyk 3 vs 2 Witold Bystrzycki Szałe
6 Kraków Jakub Chromy 2 vs 3 Filip Ratajczak Lwówek
7 Szałe Witold Bystrzycki 3 vs 2 Piotr Kapczyński Wolsztyn
8 Lwówek Jakub Żurkiewicz 2 vs 3 Filip Ratajczak Lwówek
9 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 0 Bartosz Olchówka Wrocław
10 Wrocław Piotr Olejnik 3 vs 1 Konrad Kubasiewicz Poznań
11 Kraków Jakub Chromy 3 vs 0 Jakub Żurkiewicz Lwówek
12 Bobrowniki Ariel Trębocha 3 vs 0 Marcin Pieniek Warszawa
13 Gowarzewo Krzysztof Błaszczak 3 vs 0 Casimiro Licciardi Wrocław
14 Sosnowiec Izabela Łącka 3 vs 0 Casimiro Licciardi Wrocław
15 Poznań Marcin Żmieńko 1 vs 3 Kamil Geisler Lwówek
16 Poznań Tomasz Sobczak 3 vs 1 Paweł Deckert Poznań
17 Szczecinek Sylwester Szumer 3 vs 1 Paweł Deckert Poznań
18 Warszawa Marcin Bek 3 vs 0 Daria Reńska Poznań
19 Lwówek Kacper Piechota 2 vs 3 Hubert Szawaryński Wolsztyn
20 Zielona Góra Antoni Kowalski 3 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
21 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 0 vs 3 Marcin Smorawski Poznań
22 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 0 Patryk Wachowski Lwówek
23 Wrocław Grzegorz Hołysz 3 vs 2 Robert Pędziwiatr Lwówek
24 Warszawa Adam Polak 1 vs 3 Tomasz Czarnecki Leszno
25 Lublin Piotr Murat 0 vs 3 Wojciech Chojnacki Łomianki
26 Warszawa Marcin Bek 3 vs 1 Tomasz Bystrzyński Ostrołęka
27 Bobrowniki Ariel Trębocha 3 vs 2 Aleksander Kowalski Poznań
28 Warszawa Maciej Kusak 3 vs 0 Marcin Żmieńko Poznań
29 Szczecinek Łukasz Zacniewski 1 vs 3 Waldemar Manyś Brody
30 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 1 Hubert Szawaryński Wolsztyn
31 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 3 vs 0 Daria Reńska Poznań
32 Sosnowiec Izabela Łącka 3 vs 1 Krzysztof Błaszczak Gowarzewo
33 Lublin Piotr Murat 3 vs 1 Zenon Banaś Leszno
34 Chyby Radosław Lewandowski 3 vs 1 Konrad Kubasiewicz Poznań
35 Zielona Góra Mateusz Baranowski 3 vs 0 Łukasz Zacniewski Szczecinek
36 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 3 vs 1 Marcin Smorawski Poznań
37 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 0 Kacper Piechota Lwówek
38 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 0 Tomasz Czarnecki Leszno
39 Wrocław Grzegorz Hołysz 3 vs 1 Wojciech Ptak Poznań
40 Lublin Damian Matysiak 3 vs 0 Miłosz Bąbelek Lwówek
41 Lwówek Miłosz Bąbelek 3 vs 0 Przemysław Wojciechowski Leszno
42 Wrocław Piotr Olejnik 3 vs 0 Radosław Lewandowski Chyby
43 Warszawa Maciej Kusak 3 vs 0 Kamil Geisler Lwówek
44 Leszno Zenon Banaś 3 vs 2 Wojciech Chojnacki Łomianki
45 Zielona Góra Antoni Kowalski 3 vs 0 Henryk Krygier Gdańsk
46 Lublin Damian Matysiak 3 vs 0 Przemysław Wojciechowski Leszno
47 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 3 vs 0 Maksymilian Lenkajtis Przeźmierowo
48 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 0 Jakub Jankowski Leszno
49 Gdańsk Henryk Krygier 0 vs 3 Kacper Papiernik Warszawa
50 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 0 Tomasz Leśniak Głogów
51 Lwówek Patryk Wachowski 1 vs 3 Jakub Jankowski Leszno
52 Wrocław Bartosz Olchówka 0 vs 3 Tomasz Leśniak Głogów
53 Szczecinek Sylwester Szumer 3 vs 0 Tomasz Sobczak Poznań
54 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 0 Adam Polak Warszawa
55 Brody Waldemar Manyś 3 vs 0 Hubert Szawaryński Wolsztyn
56 Lublin Piotr Murat 3 vs 1 Jakub Jankowski Leszno
57 Poznań Tomasz Sobczak 0 vs 3 Kacper Papiernik Warszawa
58 Chyby Radosław Lewandowski 3 vs 1 Tomasz Czarnecki Leszno
59 Zielona Góra Antoni Kowalski 3 vs 0 Kamil Geisler Lwówek
60 Poznań Marcin Smorawski 0 vs 3 Marcin Bek Warszawa
61 Wrocław Piotr Olejnik 3 vs 1 Miłosz Bąbelek Lwówek
62 Lwówek Filip Ratajczak 0 vs 3 Marcin Karłyk Lwówek
63 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 3 Daniel Holoyda Warszawa
64 Warszawa Marcin Pieniek 0 vs 3 Sylwester Szumer Szczecinek
65 Sosnowiec Izabela Łącka 3 vs 1 Robert Pędziwiatr Lwówek
66 Lublin Piotr Murat 1 vs 3 Michał Kotiuk Lublin
67 Zielona Góra Mateusz Baranowski 3 vs 0 Tomasz Leśniak Głogów
68 Kraków Jakub Chromy 0 vs 3 Ariel Trębocha Bobrowniki
69 Szałe Witold Bystrzycki 0 vs 3 Damian Matysiak Lublin
70 Chyby Radosław Lewandowski 0 vs 3 Maciej Kusak Warszawa
71 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
72 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 1 Waldemar Manyś Brody
73 Wrocław Grzegorz Hołysz 3 vs 1 Wojciech Chojnacki Łomianki
74 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 3 vs 0 Krzysztof Błaszczak Gowarzewo
75 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 2 Marcin Karłyk Lwówek
76 Wrocław Piotr Olejnik 3 vs 2 Sylwester Szumer Szczecinek
77 Zielona Góra Antoni Kowalski 3 vs 1 Marcin Bek Warszawa
78 Sosnowiec Izabela Łącka 0 vs 3 Michał Kotiuk Lublin
79 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 2 Ariel Trębocha Bobrowniki
80 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 1 vs 3 Damian Matysiak Lublin
81 Zielona Góra Mateusz Baranowski 1 vs 3 Daniel Holoyda Warszawa
82 Wrocław Grzegorz Hołysz 0 vs 3 Maciej Kusak Warszawa
83 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 0 Piotr Olejnik Wrocław
84 Zielona Góra Antoni Kowalski 1 vs 3 Michał Kotiuk Lublin
85 Szczecin Paweł Rogoza 3 vs 2 Damian Matysiak Lublin
86 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 1 Maciej Kusak Warszawa
87 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 1 Michał Kotiuk Lublin
88 Szczecin Paweł Rogoza 1 vs 3 Daniel Holoyda Warszawa
89 Zielona Góra Marcin Nitschke 2 vs 4 Daniel Holoyda Warszawa

© PZSiBA 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :