Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze POL.AND SNOOKER OPEN 2022 Mix nr 1 → Lwówek 2022



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Warszawa Marcin Pieniek 2 vs 0 Łukasz Kandulski Lwówek
2 Kraków Jakub Chromy 2 vs 0 Miłosz Bąbelek Lwówek
3 Lwówek Robert Pędziwiatr 0 vs 2 Kinga Pietrzak Poznań
4 Jerzykowo Adam Michalski 2 vs 0 Marek Górny Pniewy
5 Poznań Waldemar Dębski 2 vs 0 Bogna Borowiec Warszawa
6 Kijów Iulian Boiko 2 vs 0 Rafał Sitkowski Warszawa
7 Lwówek Marcin Karłyk 2 vs 0 Kacper Papiernik Warszawa
8 Poznań Tomasz Sobczak 2 vs 0 Marcin Szofer Lwówek
9 Poznań Wojciech Ptak 2 vs 0 Romuald Lenkajtis Przeźmierowo
10 Lwówek Kacper Piechota 2 vs 0 Jakub Kaczmarek Lwówek
11 Wrocław Piotr Olejnik 2 vs 0 Łukasz Górecki Warszawa
12 Warszawa Sebastian Milewski 2 vs 0 Karol Misiak Warszawa
13 Warszawa Jakub Makowski 2 vs 0 Jakub Kaczmarek Lwówek
14 Warszawa Jakub Makowski 2 vs 1 Kacper Piechota Lwówek
15 Lublin Michał Kotiuk 2 vs 0 Marcin Żmieńko Poznań
16 Warszawa Rafał Sitkowski 2 vs 0 Tomasz Lisowski Leszno
17 Poznań Daria Reńska 0 vs 2 Hanna Mergies-Wrotna Wrocław
18 Warszawa Sebastian Milewski 2 vs 0 Hubert Szawaryński Wolsztyn
19 Leszno Jakub Jankowski 1 vs 2 Kacper Żeletko Nowa Sól
20 Leszno Zenon Banaś 2 vs 0 Marcin Smorawski Poznań
21 Lwówek Marcin Karłyk 2 vs 0 Henryk Krygier Gdańsk
22 Warszawa Marcin Pieniek 0 vs 2 Grzegorz Rąpała Rawicz
23 Leszno Tomasz Czarnecki 2 vs 0 Karol Łusiaczyk Psary
24 Wolsztyn Hubert Szawaryński 0 vs 2 Karol Misiak Warszawa
25 Wrocław Piotr Olejnik 2 vs 0 Przemysław Wojciechowski Leszno
26 Szczecin Maciej Relich 0 vs 2 Bartłomiej Różański Kalisz
27 Lwówek Filip Ratajczak 2 vs 0 Bartosz Dębek Szczecin
28 Stargard Szczeciński Mariusz Kukułka 0 vs 2 Paweł Balon Katowice
29 Leszno Dawid Mazur 0 vs 2 Maciej Luberadzki
30 Kalisz Dariusz Wiśniewski 2 vs 0 Marcin Smorawski Poznań
31 Warszawa Wojciech Przyłucki 2 vs 1 Robert Pędziwiatr Lwówek
32 Poznań Paweł Deckert 0 vs 2 Grzegorz Sroka Ostrów Wielkopolski
33 Zielona Góra Marcin Nitschke 2 vs 1 Karol Łusiaczyk Psary
34 Szczecin Paweł Flantowicz 2 vs 1 Leszek Dąbrowski Zielona Góra
35 Kalisz Łukasz Jezierski 2 vs 0 Waldemar Kowalik Lwówek
36 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 2 vs 0 Patryk Wachowski Lwówek
37 Leszno Przemysław Wojciechowski 0 vs 2 Łukasz Górecki Warszawa
38 Zielona Góra Antoni Kowalski 2 vs 0 Paweł Deckert Poznań
39 Kijów Iulian Boiko 2 vs 0 Tomasz Lisowski Leszno
40 Warszawa Tomasz Skalski 2 vs 0 Dawid Mazur Leszno
41 Gdańsk Henryk Krygier 0 vs 2 Kacper Papiernik Warszawa
42 Katowice Jacek Wrzos 2 vs 0 Mariusz Kukułka Stargard Szczeciński
43 Zielona Góra Marcin Nitschke 2 vs 0 Tomasz Czarnecki Leszno
44 Wrocław Marek Zubrzycki 2 vs 1 Łukasz Zacniewski Szczecinek
45 Zielona Góra Mateusz Baranowski 2 vs 1 Bartłomiej Różański Kalisz
46 Szczecinek Sylwester Szumer 2 vs 0 Tomasz Sobczak Poznań
47 Lwówek Patryk Wachowski 2 vs 0 Michał Przybyłowski Kalisz
48 Kalisz Dariusz Wiśniewski 2 vs 0 Zenon Banaś Leszno
49 Wrocław Bartosz Olchówka 2 vs 0 Jakub Jankowski Leszno
50 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 2 Łukasz Jezierski Kalisz
51 Poznań Marcin Żmieńko 2 vs 1 Rafał Zimniak Poznań
52 Warszawa Maciej Kusak 2 vs 0 Daria Reńska Poznań
53 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 2 vs 0 Michał Przybyłowski Kalisz
54 Warszawa Daniel Holoyda 2 vs 0 Filip Ratajczak Lwówek
55 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 2 vs 1 Leszek Dąbrowski Zielona Góra
56 Szczecinek Łukasz Zacniewski 2 vs 0 Michał Bułatowicz Stargard Szczeciński
57 Rawicz Grzegorz Rąpała 2 vs 0 Łukasz Kandulski Lwówek
58 Lublin Michał Kotiuk 2 vs 1 Rafał Zimniak Poznań
59 Radom Bartosz Utkowski 2 vs 0 Marek Górny Pniewy
60 Szczecinek Sylwester Szumer 2 vs 0 Marcin Szofer Lwówek
61 Warszawa Daniel Holoyda 2 vs 0 Bartosz Dębek Szczecin
62 Katowice Jacek Wrzos 2 vs 0 Paweł Balon Katowice
63 Warszawa Grzegorz Biernadski 2 vs 0 Waldemar Dębski Poznań
64 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 1 vs 2 Paweł Flantowicz Szczecin
65 Radom Bartosz Utkowski 2 vs 0 Adam Michalski Jerzykowo
66 Bieruń Konrad Juszczyszyn 2 vs 0 Romuald Lenkajtis Przeźmierowo
67 Warszawa Maciej Kusak 2 vs 0 Hanna Mergies-Wrotna Wrocław
68 Warszawa Wojciech Przyłucki 2 vs 1 Kinga Pietrzak Poznań
69 Warszawa Grzegorz Biernadski 2 vs 0 Bogna Borowiec Warszawa
70 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 2 vs 1 Waldemar Kowalik Lwówek
71 Lwówek Miłosz Bąbelek 2 vs 0 Mateusz Piechowiak
72 Zielona Góra Mateusz Baranowski 2 vs 0 Maciej Relich Szczecin
73 Wrocław Marek Zubrzycki 2 vs 1 Michał Bułatowicz Stargard Szczeciński
74 Warszawa Tomasz Skalski 2 vs 0 Maciej Luberadzki
75 Wrocław Bartosz Olchówka 2 vs 0 Kacper Żeletko Nowa Sól
76 Bieruń Konrad Juszczyszyn 2 vs 0 Wojciech Ptak Poznań
77 Kraków Jakub Chromy 2 vs 0 Mateusz Piechowiak
78 Zielona Góra Antoni Kowalski 2 vs 0 Grzegorz Sroka Ostrów Wielkopolski
79 Ostrów Wielkopolski Grzegorz Sroka 2 vs 0 Rafał Sitkowski Warszawa
80 Lwówek Marcin Karłyk 0 vs 2 Marcin Pieniek Warszawa
81 Leszno Tomasz Czarnecki 0 vs 2 Daniel Holoyda Warszawa
82 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 2 Krzysztof Drążkiewicz Wrocław
83 Wrocław Marek Zubrzycki 2 vs 0 Hanna Mergies-Wrotna Wrocław
84 Poznań Wojciech Ptak 0 vs 2 Bartłomiej Różański Kalisz
85 Lublin Michał Kotiuk 2 vs 0 Patryk Wachowski Lwówek
86 Kalisz Dariusz Wiśniewski 2 vs 0 Maciej Luberadzki
87 Poznań Waldemar Dębski 0 vs 2 Jakub Makowski Warszawa
88 Poznań Kinga Pietrzak 2 vs 1 Paweł Balon Katowice
89 Jerzykowo Adam Michalski 2 vs 0 Kacper Piechota Lwówek
90 Warszawa Sebastian Milewski 2 vs 1 Maksymilian Lenkajtis Przeźmierowo
91 Warszawa Kacper Papiernik 2 vs 1 Łukasz Górecki Warszawa
92 Lwówek Miłosz Bąbelek 0 vs 2 Marcin Nitschke Zielona Góra
93 Szczecinek Łukasz Zacniewski 2 vs 0 Zenon Banaś Leszno
94 Zielona Góra Mateusz Baranowski 2 vs 0 Tomasz Sobczak Poznań
95 Lwówek Filip Ratajczak 1 vs 2 Wojciech Przyłucki Warszawa
96 Warszawa Grzegorz Biernadski 2 vs 0 Marcin Żmieńko Poznań
97 Kalisz Łukasz Jezierski 0 vs 2 Bartłomiej Różański Kalisz
98 Lublin Michał Kotiuk 2 vs 0 Piotr Olejnik Wrocław
99 Szczecinek Sylwester Szumer 2 vs 0 Grzegorz Sroka Ostrów Wielkopolski
100 Warszawa Marcin Pieniek 0 vs 2 Daniel Holoyda Warszawa
101 Kraków Jakub Chromy 2 vs 0 Paweł Flantowicz Szczecin
102 Wrocław Marek Zubrzycki 1 vs 2 Bartosz Utkowski Radom
103 Katowice Jacek Wrzos 0 vs 2 Marcin Nitschke Zielona Góra
104 Szczecinek Łukasz Zacniewski 0 vs 2 Iulian Boiko Kijów
105 Kalisz Dariusz Wiśniewski 1 vs 2 Jakub Makowski Warszawa
106 Poznań Kinga Pietrzak 2 vs 1 Bartosz Olchówka Wrocław
107 Warszawa Sebastian Milewski 2 vs 0 Grzegorz Rąpała Rawicz
108 Bieruń Konrad Juszczyszyn 2 vs 0 Adam Michalski Jerzykowo
109 Warszawa Karol Misiak 0 vs 2 Paweł Flantowicz Szczecin
110 Nowa Sól Kacper Żeletko 0 vs 2 Grzegorz Rąpała Rawicz
111 Warszawa Maciej Kusak 2 vs 0 Wojciech Przyłucki Warszawa
112 Warszawa Kacper Papiernik 0 vs 2 Antoni Kowalski Zielona Góra
113 Warszawa Grzegorz Biernadski 2 vs 1 Krzysztof Drążkiewicz Wrocław
114 Zielona Góra Mateusz Baranowski 2 vs 0 Tomasz Skalski Warszawa
115 Szczecinek Sylwester Szumer 0 vs 3 Daniel Holoyda Warszawa
116 Kalisz Bartłomiej Różański 0 vs 3 Michał Kotiuk Lublin
117 Kraków Jakub Chromy 3 vs 1 Bartosz Utkowski Radom
118 Warszawa Maciej Kusak 2 vs 3 Mateusz Baranowski Zielona Góra
119 Bieruń Konrad Juszczyszyn 2 vs 3 Sebastian Milewski Warszawa
120 Warszawa Grzegorz Biernadski 1 vs 3 Antoni Kowalski Zielona Góra
121 Warszawa Jakub Makowski 2 vs 3 Kinga Pietrzak Poznań
122 Zielona Góra Marcin Nitschke 3 vs 2 Iulian Boiko Kijów
123 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 2 Jakub Chromy Kraków
124 Lublin Michał Kotiuk 3 vs 1 Kinga Pietrzak Poznań
125 Warszawa Sebastian Milewski 1 vs 3 Marcin Nitschke Zielona Góra
126 Zielona Góra Mateusz Baranowski 2 vs 3 Antoni Kowalski Zielona Góra
127 Warszawa Daniel Holoyda 3 vs 0 Michał Kotiuk Lublin
128 Zielona Góra Marcin Nitschke 1 vs 3 Antoni Kowalski Zielona Góra
129 Warszawa Daniel Holoyda 1 vs 4 Antoni Kowalski Zielona Góra

© PZSiBA 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :