Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze Polski Otwarty Ranking Snookera PORS nr 3 → Lwówek 2022



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Lwówek Robert Pędziwiatr 2 vs 0 Marek Górny Pniewy
2 Lwówek Patryk Wachowski 2 vs 0 Marek Górny Pniewy
3 Chyby Radosław Lewandowski 0 vs 2 Jakub Żurkiewicz Lwówek
4 Lwówek Patryk Wachowski 1 vs 2 Robert Pędziwiatr Lwówek
5 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 2 vs 0 Kacper Piechota Lwówek
6 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 2 vs 0 Jakub Kaczmarek Lwówek
7 Poznań Wojciech Ptak 2 vs 0 Piotr Kapczyński Wolsztyn
8 Lwówek Marcin Karłyk 2 vs 0 Marcin Żmieńko Poznań
9 Lwówek Kacper Piechota 0 vs 2 Jakub Kaczmarek Lwówek
10 Poznań Tomasz Sobczak 2 vs 0 Krzysztof Błaszczak Gowarzewo
11 Chyby Radosław Lewandowski 2 vs 0 Waldemar Kowalik Lwówek
12 Wrocław Piotr Olejnik 2 vs 0 Piotr Kapczyński Wolsztyn
13 Poznań Marcin Żmieńko 0 vs 2 Hubert Szawaryński Wolsztyn
14 Wrocław Piotr Olejnik 2 vs 0 Wojciech Ptak Poznań
15 Poznań Tomasz Sobczak 1 vs 2 Waldemar Dębski Poznań
16 Lwówek Marcin Karłyk 1 vs 2 Hubert Szawaryński Wolsztyn
17 Bytom Jan Hajda 2 vs 0 Adam Michalski Jerzykowo
18 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 2 vs 0 Daria Reńska Poznań
19 Gowarzewo Krzysztof Błaszczak 0 vs 2 Waldemar Dębski Poznań
20 Poznań Tytus Pawlak 2 vs 0 Adam Goślinowski Szczecin
21 Jerzykowo Adam Michalski 1 vs 2 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
22 Bytom Jan Hajda 2 vs 0 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
23 Wrocław Bartosz Olchówka 2 vs 0 Konrad Kubasiewicz Poznań
24 Poznań Daria Reńska 1 vs 2 Tomasz Leśniak Głogów
25 Poznań Tytus Pawlak 2 vs 0 Paweł Błaszczak Gowarzewo
26 Lwówek Jakub Żurkiewicz 2 vs 0 Waldemar Kowalik Lwówek
27 Wrocław Bartosz Olchówka 2 vs 0 Filip Ratajczak Lwówek
28 Lwówek Filip Ratajczak 2 vs 0 Konrad Kubasiewicz Poznań
29 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 1 vs 2 Tomasz Leśniak Głogów
30 Szczecin Adam Goślinowski 2 vs 0 Paweł Błaszczak Gowarzewo
31 Lwówek Jakub Kaczmarek 1 vs 2 Wojciech Ptak Poznań
32 Lwówek Filip Ratajczak 2 vs 1 Radosław Lewandowski Chyby
33 Poznań Tomasz Sobczak 0 vs 2 Wiktor Rzeżuchowski Wrocław
34 Lwówek Marcin Karłyk 2 vs 0 Jan Hajda Bytom
35 Szczecin Adam Goślinowski 1 vs 2 Patryk Wachowski Lwówek
36 Wolsztyn Hubert Szawaryński 2 vs 1 Robert Pędziwiatr Lwówek
37 Lwówek Jakub Żurkiewicz 1 vs 2 Tomasz Bystrzyński Ostrołęka
38 Poznań Tytus Pawlak 2 vs 1 Wojciech Ptak Poznań
39 Poznań Waldemar Dębski 0 vs 2 Tomasz Leśniak Głogów
40 Wrocław Wiktor Rzeżuchowski 0 vs 2 Bartosz Olchówka Wrocław
41 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 2 vs 0 Patryk Wachowski Lwówek
42 Lwówek Filip Ratajczak 1 vs 2 Piotr Olejnik Wrocław
43 Poznań Tytus Pawlak 2 vs 0 Hubert Szawaryński Wolsztyn
44 Ostrołęka Tomasz Bystrzyński 0 vs 2 Bartosz Olchówka Wrocław
45 Przeźmierowo Maksymilian Lenkajtis 0 vs 2 Marcin Karłyk Lwówek
46 Głogów Tomasz Leśniak 1 vs 2 Piotr Olejnik Wrocław
47 Poznań Tytus Pawlak 2 vs 0 Bartosz Olchówka Wrocław
48 Lwówek Marcin Karłyk 0 vs 2 Piotr Olejnik Wrocław
49 Poznań Tytus Pawlak 1 vs 3 Piotr Olejnik Wrocław

© PZSiBA 2020-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :